Комунальне некомерційне підприємство
«Центр первинної медико-санітарної допомоги №3»
Святошинського району м. Києва
Міністерство охорони
здоров'я України
 

«Година безбар’єрності» в КНП «ЦПМСД № 3» Святошинського району м. Києва

Дата: 29.05.2026 13:54
Кількість переглядів: 30

Фото без опису

До Національного тижня безбар’єрності, який триває з 25 по 31 травня 2026 року, у КНП «ЦПМСД № 3» Святошинського району м. Києва було проведено Годину безбар’єрності.

Метою проведення заходу цьогоріч стало формування культури безбар’єрності, поваги до людської гідності, забезпечення рівних можливостей та впровадження інклюзивного підходу в усіх сферах життя. Ця тема є особливо актуальною сьогодні, адже 2026 рік оголошено Роком безбар’єрної мови.

Під час проведення Години безбар’єрності учасники обговорили питання культури поваги, толерантності та ефективної комунікації як у колективі, так і під час взаємодії з пацієнтами. Особливу увагу було приділено ознайомленню з принципами безбар’єрної мови відповідно до положень Довідника безбар’єрності та Стандарту державної мови «Термінологія безбар’єрності».

Учасникам заходу наголосили на важливості використання коректної та поважної лексики, яка не принижує людську гідність і не створює психологічних бар’єрів у спілкуванні. Адже безбар’єрна мова сприяє створенню комфортного та інклюзивного середовища у медичному закладі, де кожен пацієнт почувається гідно, безпечно та впевнено.

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень