Комунальне некомерційне підприємство
«Центр первинної медико-санітарної допомоги №3»
Святошинського району м. Києва
Міністерство охорони
здоров'я України

Інформаційна безбар'єрність

22 Березня, 2024 р., 14:29
Вашій увазі пропонуємо розроблені МОЗ України ілюстративні матеріали щодо безоплатних послуг для пацієнтів з онкологічними захворюваннями, профілактикою та ранньою діагностикою онкологічних захворювань:
22 Березня, 2024 р., 14:22
21 Березня, 2024 р., 18:41
Міністерство охорони здоров’я України спільно з Проектом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» з метою оптимізації комунікацій в охороні здоров’я проводить соціологічне онлайн-опитування пацієнтської спільноти “Голос пацієнтів. Перша хвиля” щодо сприйняття змін в системі охорони здоров’я   https://bit.ly/3PoK5uN . Онлайн-опитування допоможе визначити досвід взаємодії пацієнтів з українською медициною, оцінити ставлення і сприйняття змін в системі охорони здоров’я та покращити комунікацію.
11 Березня, 2024 р., 13:39
#ТиЯк